Logistika

Monik asub kahe suure meresadama vahel: 19 kilomeetri kaugusel Muuga sadamast ning 48 kilomeetri kaugusel Paldiski sadamast. Sedavõrd soodne asukoht võimaldab meil erinevaid metallkonstruktsioone tarnida klientideni kiirelt ning hõlpsalt. Valmistoodangu väljavedu tootmiskompleksist teostatakse autotranspordi abil. Maksimaalne tervikliku metallkonstruktsiooni suurus, mida saame transportida lõpp-sihtpunkti, on 40 x 6.5 x 4.5 m.

Projekteerimine

Ettevõtte projekteerimise osakond spetsialiseerub hoonete matallkarkasside projekteerimisel, kõikvõimalikke seadmete ning agregaatide projekteerimisel, ning nende järgneva valmistamisega ettevõttes. Meie kogenud konstruktorid on alati valmis kleinti abistama detailjooniste täiustamisel ja uuendamisel (nii 2D kui ka 3D).

Monteerimine ja paigaldus

Monik pakub oma klientidele täit “võtmed-kätte” tootevalmistamistsüklit. Meie spetsialistid omavad toodete koostamiseks ning testimiseks vajalikke kvalifikatsioone. Meie meeskonnal on suur kogemus ehituslikke metallkonstruktsioonide ning tehnoloogiliste seadmete monteerimisel (sh hüdraulika- ja pneumaatikaseadmed) nii Eestis kui ka Rootsis, Soomes, Norras ja Taanis.

© Monik 2013–2019 www.arteverumstudio.com